Mapa
strony

Internetowe Biuro Ogłoszeń Prasowych


Głos Wielkopolski ogłoszenia drobne

Za pośrednictwem naszego serwisu mogą Państwo w sposób łatwy i wygodny (online lub e-mailem) wycenić i zamówić ogłoszenie drobne w papierowym wydaniu Głosu Wielkopolskiego

 

W celu zamówienia ogłoszenia do Głosu Wielkopolskiego prosimy o kliknięcie w przycisk zamów ogłoszenie lub logo Głosu Wielkopolskiego i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

       

 

Po otrzymaniu od Państwa zapytania w sprawie publikacji ogłoszenia w Głosie Wielkopolskim nasi konsultanci przedstawią Państwu koszty wybranej przez Państwa opcji ogłoszenia.


 

Wyceny dokonywane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.50Wysłanie zapytania nie wiąże się z koniecznością zamówienia ogłoszenia w Głosie Wielkopolskim, a stanowi jedynie zapytanie w sprawie kalkulacji kosztów ogłoszenia. Publikacja ogłoszenia następuje dopiero po uzyskaniu od Państwa akceptacji kosztów i warunków publikacji.


Zapytanie w sprawie kosztów publikacji ogłoszenia w Głosie Wielkopolskim mogą Państwo także przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@ibop.pl w temacie prosimy wpisać: ogłoszenie w Głosie Wielkopolskim.


Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem ogłoszen

71 785 55 23, 71 341 98 85, 71 343 59 28 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 -17.00

 

Cennik Ogłoszeń Drobnych w Głosie Wielkopolskim. 

Cena za 1 linię tekstu. 1 linia = ok. 34 znaków.

 

 

Głos Wielkopolski cennik ogłoszeń drobnych